Hakkımızda

“Sorunsuz Enerji” sloganımızla çıktığımız bu yolda  sınırsız ve zamansız hizmet anlayışımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz.

2000 yılında kurulan şirketimizin faaliyet konuları doğalgaz tesisatları, kalorifer tesisatları, soğutma ve ısıtma temel olmak üzere mekanik tesisattır.

Firma olarak amacımız; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olması, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu, bu amaca uygun hizmet etmek ana vazifemizdir. Hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır.

%100
Müşteri memnuniyeti

Vizyonumuz

Tüm Türkiye genelinde elde etmiş olduğumuz güvenin ve kalitenin timsali bu ismimizi daha yükseklere taşıyarak “Sorunsuz Enerji” prensibimizle çalışmaya devam etmektir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti temel hedeflerimizdendir. Şirket politikamız uzun süreli, kalıcı, sürekliliğimizi sağlayacak adımlarla hareket etmek, müşteri firma arasında dostluğa güvene dayalı ilişkileri sağlamaktır.

Kaliteli Hizmet

Özel Mühendislik için kaliteli hizmet ile sürekli müşteri memnuniyeti öncelikli hedeftir. Müşterileriyle olan proje ortaklığını başarıyla tamamlamak kadar yeni projeler için çözüm ortağı olmaya da önem verir. Yatırımları devam eden pek çok müşteri ile birden fazla projede sürdürdüğü işbirliği de bu ilkenin açık bir göstergesidir